WEDOS AjťákoBraní 2.0

V sobotu 17. 9. 2022 Vás zveme na druhý ročník konference WEDOS „AjťákoBraní“ v Hluboké nad Vltavou - Podskalí, kde budete mít nejen možnost prohlédnout si naše datacentra DC1 a nové DC2, včetně serverů utopených v olejové lázni, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací ze zákulisí WEDOS Internet, a.s. včetně současných volných pozic.

Přijďte si popovídat o životním cyklu projektu "zaměstnanec" v podání WEDOS a dozvědět se více o Vaší vysněné práci 🙂
Registrce končí 11. 9. 2022

dní
hodin
minut
sekund

Program

Celá akce se ponese v přátelském duchu, kdy přednášející budou pouze z řad zaměstnanců. Každá přednáška bude obsahovat také závěrečnou diskusi na dané téma s přednášejícím, který danou problematiku má na starosti.

Všechny přednášky se budou taktéž streamovat na facebook a youtube, kde budou dostupné online i po skončení akce.

Foto většiny zaměstnanců ke 13. 9. 2021

Registrace byla ukončena. Všem registrovaným zašleme v brzké době e-mail s dalšími informacemi.

Bez registrace nebude návštěvníkům umožněn vstup na WEDOS AjťákoBraní 2.0. Pokud registraci nestihnete, nebo bude naplněna kapacita míst, můžete i tak WEDOS AjťákoBraní sledovat on-line v živém streamu na youtube a facebook.

Harmonogram přednášek

Doprovodný program

Po skončení konference WEDOS AjťákoBrání je připravena afterparty, která bude probíhat nedaleko DC2 v bowling restauraci, kde si budete moci zahrát bowling, zastřílet na virtuální střelnici, zahrát si šipky, ale hlavně neformálně pokecat se zaměstnanci WEDOS 🙂

Hygienické podmínky a opatření pro konání WEDOS AjťákoBraní 2.0

Prozatím nejsou v platnosti žádná specifická hygienická opatření, která je nutná dodržovat. Nicméně nelze do konání konference AjťákoBraní 2.0 vyloučit, že Ministerstvo zdravotnictví nějaká mimořádná opatření nevydá.

Proto Vás prosím žádáme, abyste aktuální informace o mimořádných opatřeních pro konání konference AjťákoBraní 2.0 prostudovali na těchto webových stránkách, případně je zašleme do e-mailu vybraným zájemcům, kteří se jako první registrovali na konferenci a mohou se ji účastnit.

FAQ - nejčastější otázky

Ajťákobraní bude probíhat v druhém datacentrun DC2 Hluboká nad Vltavou – Podskalí. Datacentrum se nachází v křižovatce u mostu do Zámostí, vedle pneuservisu. Najdete nás zde odkaz na mapu

Automobilem

Hluboká nad Vltavou je cca 8 km severně od Českých Budějovic. Automobilem se do Hluboké nad Vltavou dostanete tak, že přijedete buď z Českých Budějovic (Hrdějovice nebo okolo Bavorovic), od Plzně, od Týna nad Vltavou nebo potom od Tábora. Pokud přijedete od Tábora nebo z Českých Budějovic přes Hrdějovice, tak se musíte dostat přes most.

Pro všechny návštěvníky bude zajištěné bezplatné parkování vedle pneuservisu a u stavebnin. Vše bude v místě konání řádně označeno.

Autobusem

Autobusem se na Hlubokou nad Vltavou dostanete poměrně pohodlně z různých směrů. Nejlepší je vystoupit na zastávce Hluboká n.Vltavou, Zámostí most a poté se vydat 1,1km pěšky. Zde nás najdete odkaz na mapu

Chtěl bys pracovat v nejrychleji rostoucí hostingové společnosti na trhu, která se nebojí inovativních řešení v oblasti hardware, software i výzkumu nestandardních technologií?

Více informací o volných pracovních pozicích na wedos.cz/kariera

dní
hodin
minut
sekund

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací