Newslettery

1-2× do měsíce zasíláme do e-mailových schránek informace o našich novinkách, akcích a službách. Přihlaste se k bezplatnému odběru Newsletteru WEDOS.

Hostingové novinky 06/2021

Příběh pivovaru Naše nová služba WEDOS WebSite se stává stále populárnější. Pomocí tohoto jednoduchého nástroje si naprosto každý může vytvořit vlastní profesionální webové stránky. Není k tomu

Pokračovat ve čtení »
wedos vánoce

Vánoční nadílka WEDOS

Než se pustíme do přehledu novinek, rádi bychom Vám popřáli šťastné, veselé a hlavně klidné Vánoce. O Vaše projekty se nebojte. I přes svátky máme nonstop zákaznickou podporu a techniky v pohotovosti. Pokud se cokoliv přihodí, vyřešíme to.

Pokračovat ve čtení »
doména cz

WEDOS byl násilně donucen zdražit 😭

Doba je zlá a ekonomická krize na spadnutí 💰 . Elektřina zdražuje, plyn zdražuje, hypotéky jdou nahoru a bohužel i my musíme zdražit domény .CZ. Národní registr domén .CZ, který spravuje organizace CZ.NIC, z.s.p.o., monopolní správce domény, navyšuje cenu domén .CZ o 20 korun ročně.

Pokračovat ve čtení »

Sledujte nás na sociální sítích

Přidejte se k našim fanouškům a nenechte si ujít žádnou z novinek. Soutěžte o hodnotné ceny. Využijte speciální slevy.

Vyhrajte iPhone 13 Pro!

Kupte si hosting se slevou a vyhrajte Apple iPhone 13 Pro nebo produkty Apple v hodnotě 30 000 Kč! 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací