Hostingové novinky 09/2019

tipni si vyhraj iPhone 11 Pro nebo dovolenou

Soutěž o iPhone 11 Pro nebo dovolenou v hodnotě 30 000 Kč + další hodnotné ceny

Kupte si jakoukoliv novou hostingovou službu na www.wedos.cz nebo sjednejte pojištění na www.pojisteni.cz. Po zaplacení objednávky obdržíte e-mail s odkazem na tipovací formulář. 

Tipovat můžete za každou novou hostingovou službu či pojistku. Tedy čím více objednávek, tím větší šance na výhru.

Soutěž probíhá u nových objednávek od 24. 9. 2019 do 19. 12. 2019. Hlavní cenu (iPhone 11 Pro nebo dovolenou v hodnotě 30 000 Kč) získá nejsprávněji tipující (v případě shody více tipujících vyhrává dříve tipující).

Tipovací otázku a podmínky soutěže naleznete na stránkách:
https://www.wedos.cz/vanoce2019
https://www.pojisteni.cz/vanoce2019

Zářijové beta testování nových služeb WEDOS Cloud a WMS

WEDOS Cloud patří mezi největší výzvy, které jsme se kdy rozhodli přijmout. Postavit skutečný cloud, který bude moct v budoucnu konkurovat velké nadnárodní konkurenci nebylo nic jednoduchého. Trvalo to dlouhou dobu a stále nás ještě čeká hodně práce. Vývoj takovéto služby totiž nikdy nekončí. Dostali jsme se však do fáze, kdy už je služba připravená na beta testování.

wedos beta test

Více informací se dozvíte v našem článku Začíná první fáze testování WEDOS Cloud. Hledáme 10 expertů, kteří nám pomohou jej otestovat.

Další služba na kterou jste dlouho čekali je WMS. WMS Vám dává k dispozici jednoduché rozhraní pro vytváření neomezeného množství vlastních oddělených webhostingů NoLimit. K nim máte administrátorská práva, takže u nich můžete měnit parametry a konfiguraci, jak se vám zlíbí. Pro lehčí správu navíc máte k dispozici SSH. Abyste mohli na WMS provozovat i ty nejnáročnější weby, tak všechen zakoupený hardwarový výkon je vyhrazen jen Vám a to až do velikosti vyhrazeného fyzického serveru. Vzhledem k tomu, že služba už je prakticky hotová, tak otevřený beta test začne během několika následujících dní. Sledujte náš blog a sociální sítě pro více informací.

Na našem novém portálu pro pomoc zákazníků už je přes 2500 uživatelů

V minulém newsletteru jsme vám představili náš nový portál pro pomoc zákazníků help.wedos.cz, který jsme otevřeli veřejnosti v rámci beta testu. Během srpna jsme oslavili tisícího uživatele slevovým kupónem a poslali mu balík WEDOS Energy. Samozřejmě odměňujeme i aktivní uživatele, kteří pomáhají ostatním 😉

Jsme rádi, že se vám náš nový web líbí a aktivně jej využíváte. Už teď na něm je spousta zajímavých informací a návodů a to nejen od naší podpory, CMS specialistů a techniků.

Dedikovaný server jen za 1000 Kč měsíčně + 1 balení Energy drinků

wedos energy drinky
Po delší době se nám uvolnilo několik značkových dedikovaných serverů HPE ProLiant DL320e Gen8 v2 s procesorem E3-1231v3 (3,4 Ghz), 32 GB RAM, 2×1 TB HDD a 1 Gbps konektivitou. Takže pokud chcete vlastní vyhrazený dedikovaný server za super cenu a k tomu balení 24 kusů WEDOS Energy, tak máte jedinečnou šanci. Více informací se dozvíte na našich stránkách wedos.cz/dedikovane-servery.

.CZ doména jako dárek k NoLimit – AKCE prodloužena!

Oblíbenou akci prodlužujeme minimálně do konce září. Neváhejte! Kupte si nejoblíbenější webhosting s doménou (CZ, SK, EU nebo PL) na 1 rok zdarma. K webhostingu NoLimit Extra si může zvolit jako dárek tričko nebo celé balení Energy drinků WEDOS.

Kupte nyní a zapojte se do soutěže o iPhone 11 Pro nebo dovolenou v hodnotě 30 000 Kč.

O čem jsme nedávno blogovali

Návody a řešení zajímavých problémů na help.wedos.cz

Přihlášení k odběru novinek

1-2× do měsíce zasíláme do e-mailových schránek informace o našich novinkách, akcích a službách. Přihlaste se k bezplatnému odběru Newsletteru WEDOS.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací