Značkový dedikovaný servery od 1000 Kč/měsíc, nyní s energií pro Vašeho ajťáka

Přejete si získávat informace o novinkách ve společnosti WEDOS prostřednictvím PUSH notifikací přímo na Vašem monitoru?

Na úvod máme mimořádnou akci. Ke každému dedikovanému serveru, který objednáte do konce ledna (nebo do vyprodání zásob) od nás obdržíte 2 balení (tj. 48 kusů) energetických nápojů WEDOS Energy vyvinutých pro potřeby IT specialistů.

Dedikované servery WEDOS HPE ProLiant DL320

V listopadu 2017 jsme do naší nabídky zařadili 254 dedikovaných serverů WEDOS HPE ProLiant DL320 za cenu 1000 Kč/měsíc bez DPH. Tato služba je ideální pro náročné projekty, které vyžadují vyhrazený výkon nebo vlastní virtualizaci. 

Máme je v konfiguraci: Procesor Intel Xeon E3-1231v3 3,4 Ghz (3,8 Ghz), 32 GB RAM, 2x 1 TB HDD, 1 Gbps (100 Mbps vyhrazená) – možno dohodnout 1 Gbps vyhrazenou, KVM / iLO

Více informací se dozvíte na https://www.wedos.cz/dedikovane-servery

WEDOS Energy

WEDOS Energy je speciálně vytvořený energetický nápoj, který odpovídá náročným požadavkům programátorů, webmasterů, grafiků a mnoha dalších IT profesí. Ihned po jeho konzumaci ⚡ 🔋 💣 💡💪 budete moci daleko efektivněji pracovat na všem, co souvisí s IT. Včerejší termíny, které nestíháte, s ním zvládnete ještě dnes! 😎

Upozornění: WEDOS Energy není vhodný pro děti 👶, těhotné ženy 🤰, osoby citlivé na kofein 🤪 a náruživé diváky TV Šlágr 👴.

Více informací o WEDOS energy najdete na našem blogu: https://blog.wedos.cz/wedos-energy

Spočítejte antistresové míčky WEDOS a vyhrajte GoPro kameru!

Sjednejte si na www.POJISTENI.cz jakékoliv pojištění s pojistným alespoň 100 Kč a zapojte se do soutěže. Stačí co nejlépe odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku:

Kolik je na fotografii míčků (včetně naplněných tašek)?

Nejlépe tipující vyhraje akční kameru GoPro Hero, pro ostatní je připraveno dalších 50 hodnotných cen – napájecí adaptéry, švýcarské kapesní nože, trika, flash disky a slevové kupóny.

Platí pro pojištění sjednaná v období 15. 1. až 31. 3. 2019. Neplatí pro pojištění cizinců.

Podrobné informace a podmínky soutěže »

Přihlášení k odběru novinek

1-2× do měsíce zasíláme do e-mailových schránek informace o našich novinkách, akcích a službách. Přihlaste se k bezplatnému odběru Newsletteru WEDOS.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací