Vyhodnocení letní tipovací soutěže o iPhone 11 Pro, notebook HP a další hodnotné ceny!

Správná odpověď na otázku (letní soutěže o 222 cen) „Jaká bude celková váha tygrů ussurijských v ZOO Hluboká nad Vltavou při oficiálním vážení, které proběhne v září 2020?“ byla 304 kg (oficiální vážení).

Nejpřesněji (a nejrychleji) tipovali tito výherci: 

1. místo

Apple iPhone 11 Pro nebo dovolená za 30 000 Kč

Dmitry Shesterikov (Praha)

2. místo

HP notebook

Matěj Staněk (České Budějovice)

3. - 10. místo

PowerCube

Kateřina Štěpánová (Holešov)
Pavel Tomek (Jihlava)
Jakub Laušman (Úštěk)

Lucie Dušková (Třeboň)
Jan Pokora (Brno)
Gabriel Homa (Ostrava)

Patrik Žec (Košické Olšany)
Leona Gajdůšková (Přelouč)

11. - 222. místo

Energy drinky nebo Apple juice WEDOS - 1 balení (24 ks)

Matěj Jarkovský (Poděbrady)
Peter Lars (Rosice u Brna)
Lukáš Tomek (Jemnice)
Petr Marek (Pardubice)
Zbyněk Meloun (Praha-Suchdol)
Šárka Effenbergerová (Ostrava-Poruba)
Petr Skubi (Olomouc)
Tomáš Ciniburk (Praha 9)
Tomáš Macák (Lipno nad Vltavou)
Lukáš Satrapa (Sokolov)
Jiří Duffek (Praha 3)
Pavel Jablonský (Doudleby nad Orli)
Ing. MIROSLAV FALDÝN (Slezská Ostrava)
Jiri Kvapil (Doha)
Zoltán Betteš (Bratislava)
Martin Hořínek (Zlín)
Adam Guttenberg (Praha 8)
Jan Dolák (Lesní Hluboké)
Vladan Švaňa (Praha 9)
Dominik Rohovský (Opava)
MICHAL DLABAČ (Česká Lípa)
Maja Snajdrova (Chomutov)
Dominik Karpiel (Humenné)
Petr Tichý (Děčín)
Michal Hudák (Praha 3)
Tomáš Tůma (Vimperk)
Sergey Sorokoletov (Dobříš)
René Jirava (Drásov)
Jan Holas (Dvur Kralove nad Labem)
Huy Ha Duy (Brno)
Pavel Vodička (Varnsdorf)
Michal Chobola (Karviná – Hranice)
Martin Cín (Přerov)
Aleš Paik (Praha – 9)
Petr Nejedlík (Praha)
Jan Marcaník (Zlín)
Kateřina Černostová (Praha)
Andrej Turčinek (Uherský Ostroh)
Přemysl Lapčík (Hlučín)
Milan Hurtík (Praha 8)
Jan Maška (Praha)
Ondrřej Rypar (Praha 10)
Dalibor Gavelčík (Spálov)
Jakub Fremund (Chomutov)
Michal Lejnar (Domašín)
Diana Motyčková (Damníkov)
Marek Čermák (Praha )
Vojtěch Kaňok (Staříč)
Matěj Měrtl (Tasov)
Bretislav Duda (Ostrava)
Kateřina Hlavatá (Praha)
Marta Krátká (Mikulov)
David Maletínský (Králův Dvůr – Levín)
Tomáš Klein (Horní Bečva)
Tereza Šimanovská (Praha)
Richard Špaček (Pardubice)
Lubomír Jurka (Šumperk)
Martin Výchopeň (Vsetín)
Patrik Ščudla (Adamov)
Luboš Hanka (Hradec Králové)
Dana Brzobohatá (Praha 5)
Petr Koronthály (Praha 4)
Jiří Rousek (Mohelnice)
Tomáš Žilka (Boskovice)
Tomáš Chroustovský (Chrudim)
Martin Vondra (Plzeň)
Václav Šubrt (Lomnice nad Popelkou)
Vendula Nováková (Bernartice)
Tomáš Ilík (Zlín)
Adam Bičiště (Tábor)

Tomáš Procházka (Písek)
Tomáš Pražák (Červený Kostelec)
Adam Klvač (Uherské Hradiště)
Daniel Vančura (Kutná Hora)
Martin Švec (Buchlovice)
Ondřej Hanáček (Ladná)
Daniel Pršala (Jilemnice)
Vít Pecháče (Praha 5)
Rastislav Wartiak (Praha 5)
Daniel Drašar (Praha 1)
Pavel Rychlý (Vranov u Brna)
Jiří Zapletal (Brno)
Kristýna Hlaváčková (Přezletice)
Daniela Řepová (Praha)
Rostislav Brabec (Štěpánov)
Ondřej Plotycia (Uničov)
Miroslav Kroulík (Česká Lípa)
Jaroslav Valeš (Liberec 14)
Jan Pokorný (Hradec Králové)
Lukáš Vu (Tuchměřice)
Dagmar Rendlová (Františkovy Lázně)
Pavel Dospiva (Velké Opatovice)
Petr Zámečník (Praha 4)
Alois Filip (Praha 4)
Iva Chybová (Praha-Zbraslav)
Josef Swaczyna (Třinec)
Ondřej Caha (Praha)
Martin Odstrčilík (Lešná)
Vítězslav Šanda (Nová Paka)
Petr Pobuda (Praha 7)
Kryštof Skutka (Praha 10)
Jiří Stárek (Praha 1, Staré Město)
Petr Fiala (Hovorčovice)
Tomáš Ciboch (Lhota)
Marian Závada (Vitín)
Radek Červenec (Brno)
Petr Adamec (Brno)
Ondřej Škubala (Trstěnice u Litomyšle)
Ondrej Závodský (Bánovce nad Bebravou)
Michal Červeňanský (Banka)
Martin Psik (Praha 10)
Jarmila Klimešová (Praha 2)
Miroslav Foltýn (Hovorany)
Michael Petrus (Klatovy 2)
Natalia Matkovskaya (Pařezov)
Karel Žák (Karlovy Vary)
Jan Smuda (Ostrava)
Andrea Korbičková (Brno)
Jaroslav Liška (Moravské Lieskové)
Sebastián Vadas (Praha 6)
Ondřej Lacina (Vyškov)
Michal Lanc (Třinec)
Jan Martinec (Pardubice)
Martin Janoušek (Zdeslav)
Martin Křížek (Doudleby nad Orlicí)
Martin Koch (Praha 10)
Zbyněk Voják (Benešov)
Artur Chanbekjan (Borohrádek)
Miroslav Matoušek (Brno)
Daniela Štiťáková (Ostrava)
Adam Landsmann (Staré Hradiště)
Antonín Sokola (Olomouc)
Tomas Martinez (Praha)
Viktor Popule (Malá Úpa)
Tomáš Striegler (Moravský Krumlov)
Roman Koch (Praha 9)
Jakub Mikunda (Hronov)
Miloš Reichl (Praha 6)
František Broža (Jihlava)
Helena Plechatá (Praha 10)
Ulugbek Mamasalijev (Pecky)

Martin Kovář (Praha 13)
Lukáš Zlesák (Luže)
Šárka Divišová (Brno)
Nail Abuzyarov (Praha)
Hedvika Filipová (České Budějovice)
Petra Rubášová (Borovany)
Miroslav Brzychcy (Košice)
Jozef Horák (Ryžoviště)
Lukáš Hromada (České Budějovice)
Petr Votruba (Hluboká nad Vltavou)
Jan Hejzl (Husinec-Řež)
Jana Šafranková (Jihlava)
Bohumila Bowles (Jablunkov)
Martin Kašík (Sviadnov)
Lukáš Štěpánek (Praha)
Miroslav Sulik (Kosice)
Lukas Neuber (Praha 9)
Jiří Trávníček (Zlín)
Roman Smolka (Praha)
Karel Mičan (České Budějovice)
Petr Jebavý (Jičín)
František Mastil (Chrbonín)
Monika Váňová (Úžice)
Matouš Bičák (Český Krumlov)
Petr Woldán (Hranice)
Jan Novák (Praha 7)
Martin Lukeš (Nalzovice)
Lukáš Ondráček (Proseč)
Petr Špringl (Děčín 9)
Pavel Vysočan (Říčany u Brna)
Ľuboš Macko (Levice)
Josef Malina (Krupka)
Jan Platoš (Žulová)
Kristýna Šrédlová (Žebrák)
Martin Kosíř (Bzenec)
Petra Rožková (Říčany)
Kateřina Dvořáková (Praha)
Lukáš Sajdl (Pardubice)
Radek Muczka (Kravaře)
Jiří Rajský (Plzeň)
Daniel Valenta (Ústí nad Orlicí)
Filip Pecha (Prostějov)
Daniil Afanasyev (Praha)
Libor Kubín (Praha)
Pavel Polcr (Olomouc)
Gabriela Hebká (Králův Dvůr)
Peter Nesnadný (Borský Mikuláš)
Petr Jurča (Praha)
Pavel Baťka (Vracov)
Milan Bednář (Uničov)
František Rychnovský (Pardubice)
Rostislav Šípek (Sedlice)
Josef Dohnal (Bystřany)
Martin Kotouč (Plzeň)
Ondřej Lovíšek (Benešov)
Jan Hrubý (Dobřichovice)
Marek Machač (Brno)
Tomáš Strejček (Praha 5)
Matouš Rýdel (Mořkov)
Robin Staněk (Kolín)
Martin Mrštík (Ústí nad Labem)
Jana Koptíková (Blatnice)
Radek Zázvůrek (Sadská)
Tomáš Popek (Praha)
Romana Zahradníková (Rýmařov)
Ondřej Huňka (Biskupice u Luhačovic)
Radovan Bittner (Senkvice)
Jindřich Šroba (Praha 1)
Martin Hajný (Staré Město Praha 1)
Filip Janda (Kroměříž)
Petr Lazor (Milevsko)

Již brzy připravíme další soutěž … 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací