Ládík vánoce

VÁNOCE U WEDOS

Pod WEDOS stromečkem naleznete letos slevové kupony na domény a webhosting NoLimit.

Zaregistrujte si novou doménu .ONLINE, .STORE nebo .EU na 1. rok ZDARMA

Vyzkoušejte si nejoblíbenější webhosting v ČR – Nyní na 3 měsíce zcela ZDARMA !!! 

Doména .ONLINE

ZDARMA

doména online

Zaregistrujte si novou doménu .online na 1. rok ZDARMA. V prvním kroku objednávky domény použijte slevový kupón V20DMONLINEFREE.

Sleva platí na první fakturační období.

Doména .STORE

ZDARMA

doména store

Zaregistrujte si novou doménu .store na 1. rok ZDARMA. V prvním kroku objednávky domény použijte slevový kupón V20DMSTOREFREE.

Sleva platí na první fakturační období.

Webhosting NoLimit

100% SLEVA

Vyzkoušejte si nejoblíbenější  webhosting. V prvním kroku objednávky webhostingu použijte slevový kupón V20WN3MFREE a získejte webhosting NoLimit na první 3 měsíce zdarma.

Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu!

Webhosting NoLimit

60% SLEVA

Kupte si nejoblíbenější  webhosting. V prvním kroku objednávky webhostingu použijte slevový kupón V20WN60 a získejte 60% slevu na první fakturační období.

Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu!

VPS ON

50% SLEVA

Kupte si nejoblíbenější  virtuální server na cloudové infrastruktuře OpenNebula. V prvním kroku objednávky webhostingu použijte slevový kupón V20VPS50 a získejte 50% slevu na první fakturační období.

Plaťte jen za to, co potřebujete!

Doména .EU

ZDARMA

doména eu
Zaregistrujte si novou doménu .eu na 1. rok ZDARMA. V prvním kroku objednávky domény použijte slevový kupón V20DMEUFREE. Sleva platí na první fakturační období.
Provozovatel - WEDOS Internet, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.
dní
hodin
minut
sekund

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací