Zkušební doba a vrácení peněz

U webhostingu a služeb WebSiteWEDOS Disk, VPS SSDVPS ON a WMS je možné do 7 dní od zřízení odstoupit s vrácením celého poplatku z libovolného důvodu. Z určitých důvodů též do 180 dní (platí i pro dedikované servery).

wedos garance vrácení peněz 7 dní

Zkušební doba 7 dní

Webhosting, WebSite, WEDOS Disk, VPS a WMS je možno vypovědět do 7 dní od zřízení z libovolného důvodu a s vrácením celého zaplaceného poplatku. Výpověď se podává ze zákaznické administrace v sekci doběhnutí.

Zkušební doba 7 dní se nevztahuje na dedikované servery.

wedos garance vrácení peněz 180 dní

Vrácení peněz do 180 dní

Umožňujeme vypovězení webhostingu, služby WebSite, WEDOS Disk, VPS, dedikovaného serveru či WMS (v případě roční platby) do 180 dní od jeho zřízení s vrácením poměrné části peněz, ale pouze z následujících 2 důvodů:
1. prokazatelně nedostatečný výkon serverů provozovatele
2. prokázané opakované výpadky serverů, které byly způsobeny poruchou na straně provozovatele

Jiné důvody akceptovány nejsou (např. nevyhovující parametry webhostingu či jeho konfigurace, chybějící funkce apod.).

Přechod na jinou službu

Při přechodu z webhostingu na virtuální server, dedikovaný server, či WMS (z důvodu nevyhovujících parametrů sdíleného hostingu) je možné webhosting vypovědět a poměrná platba za nevyužité období webhostingu bude převedena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací