Registrace domény ZDARMA

K novému webhostingu NoLimit vám nyní zaregistrujeme novou doménu (.ONLINE, .STORE, .FUN, .EU, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE) ZDARMA! Akce trvá od 6. 10. 2020 do odvolání. Neváhejte!

Doména zdarma k webhostingu

Pokud si u nás objednáte a zaplatíte webhosting „NoLimit“ nebo „NoLimit Extra“ pro novou doménu (.ONLINE, .STORE, .FUN, .EU, .SITE, .WEBSITE,  .TECH, .SPACE), zaregistrujeme vám tuto doménu zdarma na 1 rok. Ostatní koncovky (TLD) můžete u nás registrovat a prodlužovat za nákupní ceny viz ceník domén » 

Za pouhých 396 Kč (479,16 Kč s DPH) tedy od nás získáte webhosting na 1 rok včetně domény.

Podmínky dárku - Doména zdarma

  • Akce platí od 6. 10. 2020 do odvolání
  • Platí pouze při objednání nového webhostingu pro doménu 2. řádu s koncovkou (.ONLINE, .STORE, .FUN, .EU, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE) V prvním kroku objednávky webhostingu je nutné zvolit dárek „Doména zdarma“.
  • Platí pouze pro zaregistrování nové dosud neexistující domény (.ONLINE, .STORE, .FUN, .EU, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE), nevztahuje se na přeregistrace ani prodloužení již existujících domén.
  • K zaregistrování domény dojde po zaplacení webhostingu
  • Doména bude zdarma zaregistrována na období 1 rok. Po uplynutí této doby bude prodloužení zpoplatněno dle aktuálního ceníku.
  • Výzvy k platbě za webhosting při využití této akce jsou splatné 7 dní od objednání. Po této době může být objednávka zrušena, a pokud již akce neběží, nelze již doménu zdarma získat a je nutné vyplnit novou objednávku včetně objednání a zaplacení registrace domény.
  • I v případě využití této akce platí zkušební doba 7 dní s možností výpovědi s vrácením peněz. V tomto případě však bude vrácen pouze poplatek ponížený o cenu registrace domény (.ONLINE, .STORE, .FUN, .EU, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE) dle aktuálního ceníku.
  • Pokud je po zaplacení webhostingu požadovaná doména již obsazena, je po dohodě možné objednaný název změnit na jiný volný.
  • Pokud zákazník samostatně objedná a zaplatí doménu (.ONLINE, .STORE, .FUN, .EU, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE), nárok na její zaregistrování zdarma zaniká.
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...

HPE Moonshot

Služba webhosting NoLimit je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

Celkově jeden HPE Moonshot poskytuje výkon 45 procesorů s 360 vlákny 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz v turbo režimu), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

WEBHOSTING NoLimit
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měsíc s DPH)
Nejoblíbenější hosting v ČR!
Provozovatel - WEDOS Internet, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací