Registrace domény ZDARMA

K novému webhostingu NoLimit vám nyní zaregistrujeme novou doménu (.ONLINE, .STORE, .FUN, .ART, .XYZ,  .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE) ZDARMA! Akce trvá od 5. 1. 2021 do odvolání. Neváhejte!

Doména zdarma k webhostingu

Pokud si u nás objednáte a zaplatíte webhosting „NoLimit“ nebo „NoLimit Extra“ pro novou doménu (.ONLINE, .STORE, .FUN, .ART, .XYZ, .SITE, .WEBSITE,  .TECH, .SPACE), zaregistrujeme vám tuto doménu zdarma na 1 rok. Ostatní koncovky (TLD) můžete u nás registrovat a prodlužovat za nákupní ceny viz ceník domén » 

Za pouhých 396 Kč (479,16 Kč s DPH) tedy od nás získáte webhosting na 1 rok včetně domény.

Podmínky dárku - Doména zdarma

  • Akce platí od 5. 1. 2021 do odvolání
  • Platí pouze při objednání nového webhostingu pro doménu 2. řádu s koncovkou (.ONLINE, .STORE, .FUN, .ART, .XYZ, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE) V prvním kroku objednávky webhostingu je nutné zvolit dárek „Doména zdarma“.
  • Platí pouze pro zaregistrování nové dosud neexistující domény (.ONLINE, .STORE, .FUN, .ART, .XYZ, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE), nevztahuje se na přeregistrace ani prodloužení již existujících domén.
  • K zaregistrování domény dojde po zaplacení webhostingu
  • Doména bude zdarma zaregistrována na období 1 rok. Po uplynutí této doby bude prodloužení zpoplatněno dle aktuálního ceníku.
  • Výzvy k platbě za webhosting při využití této akce jsou splatné 7 dní od objednání. Po této době může být objednávka zrušena, a pokud již akce neběží, nelze již doménu zdarma získat a je nutné vyplnit novou objednávku včetně objednání a zaplacení registrace domény.
  • I v případě využití této akce platí zkušební doba 7 dní s možností výpovědi s vrácením peněz. V tomto případě však bude vrácen pouze poplatek ponížený o cenu registrace domény (.ONLINE, .STORE, .FUN, .ART, .XYZ, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE) dle aktuálního ceníku.
  • Pokud je po zaplacení webhostingu požadovaná doména již obsazena, je po dohodě možné objednaný název změnit na jiný volný.
  • Pokud zákazník samostatně objedná a zaplatí doménu (.ONLINE, .STORE, .FUN, .ART, .XYZ, .SITE, .WEBSITE, .TECH, .SPACE), nárok na její zaregistrování zdarma zaniká.
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...

HPE Moonshot

Služba je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

45 výkonných serverů v jednom boxu o velikosti 4 a 1/3U. Každý server s konektivitou 2 x 10 Gbps do redundantních switchů. Konektivita celého boxu až 8 x 40 = 320 Gbps! Celkově až 450 serverů v jednom racku.
Jen a pouze NVMe SSD disky.

WEBHOSTING NoLimit
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měsíc s DPH)
Nejoblíbenější hosting v ČR!
Provozovatel - WEDOS Internet, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací