HTTPS u webhostingu

Informace o možnosti použití HTTPS, varianty služby, použití vlastního certifikátu.

Nabízíme 3 varianty HTTPS:

  • se sdíleným certifikátem – zdarma, vhodné pro váš zabezpečený přístup do administrace CMS či e-shopu, nevhodné pro návštěvníky a zákazníky.
  • s vlastním certifikátem na vlastní IP adrese – vhodné i pro zabezpečený přístup vašich návštěvníků a zákazníků na vaše WWW stránky. Před nastavením HTTPS certifikátu je nutno objednat příplatkovou službu Vlastní IP adresa (platí pro webhositngy zřízené před listopadem 2017). Pokud máte webhosting zřízen po tomto datu, doporučujeme vlastní certifikát na sdílené IP adrese SNI.
  • s vlastním certifikátem na sdílené IP adrese (SNI) – i tato varianta je vhodná pro zabezpečený přístup pro vaše návštěvníky. SNI je vylepšení šifrovacího protokolu, který umožňuje právě použití certifikátu na sdílené IP (SNI na Wikipedii).

Uvedené ceny jsou bez DPH / s DPH 21%.

Další informace ve znalostní bázi:

  • Základy HTTPS (HTTP přes SSL) – teoretické informace o šifrovaném a důvěryhodném přístupu k WWW stránkám, certifikát a soukromý klíč, certifikační autority
  • HTTPS u webhostingu – podrobnější informace, postup aktivace a nastavení
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...
WEBHOSTING NoLimit
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měsíc s DPH)
Nejoblíbenější hosting v ČR!
Ládík raketa

AKCE!

Kupte si .EU Doménu na 10 let za 290 Kč bez DPH a vyhrajte iPhone 12 Pro!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací