HTTPS u webhostingu

Informace o možnosti použití HTTPS, varianty služby, použití vlastního certifikátu.

Nabízíme 3 varianty HTTPS:

  • se sdíleným certifikátem – zdarma, vhodné pro váš zabezpečený přístup do administrace CMS či e-shopu, nevhodné pro návštěvníky a zákazníky.
  • s vlastním certifikátem na vlastní IP adrese – vhodné i pro zabezpečený přístup vašich návštěvníků a zákazníků na vaše WWW stránky. Před nastavením HTTPS certifikátu je nutno objednat příplatkovou službu Vlastní IP adresa.
  • s vlastním certifikátem na sdílené IP adrese (SNI) – i tato varianta je vhodná pro zabezpečený přístup pro vaše návštěvníky. SNI je vylepšení šifrovacího protokolu, který umožňuje právě použití certifikátu na sdílené IP (SNI na Wikipedii).

Uvedené ceny jsou bez DPH / s DPH 21%.

Další informace ve znalostní bázi:

  • Základy HTTPS (HTTP přes SSL) – teoretické informace o šifrovaném a důvěryhodném přístupu k WWW stránkám, certifikát a soukromý klíč, certifikační autority
  • HTTPS u webhostingu – podrobnější informace, postup aktivace a nastavení
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...

HPE Moonshot

Služba webhosting NoLimit je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

Celkově jeden HPE Moonshot poskytuje výkon 45 procesorů s 360 vlákny 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz v turbo režimu), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

WEBHOSTING NoLimit
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měsíc s DPH)
Nejoblíbenější hosting v ČR!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací