Sbalte si kufry a stěhujte se k WEDOS !!!

Užívejte si dovolené… a 2 roky neplaťte…

Konkurence a webhosting zdarma

Aby se vám snáze přecházelo s webhostingem od konkurence k nám a nemrzelo vás nevyužité předplacené období, přidáme vám u webhostingu u nás navíc dobu zdarma, která odpovídá dvojnásobku zbývajícího období u konkurence.

Abyste mohli využít této akce, uveďte v objednávce webhostingu požadované údaje a přiložte doklad o webhostingu u konkurence.

wedos přechod od konkurence

Příklad

Webhosting u společnosti XY máte předplacený do 9. 9. 2019. Dne 15. 2. 2019 zaplatíte webhosting u nás (na 1 rok). Takový webhosting bude mít standardně platnost do 15. 2. 2020. U konkurence vám zbývalo 207 dní, platnost webhostingu u nás vám zdarma prodloužíme o 414 dní, tedy datum jeho platnosti bude 4. 4. 2021.

Podmínky období zdarma

  • musí se jednat o placený webhosting pro stejnou doménu 2. úrovně
  • zákazník musí při objednávání webhostingu pravdivě uvést, od jaké konkurenční společnosti přechází a jaký webhostingový program využíval
  • zákazník musí k objednávce webhostingu přiložit doklad (fakturu) dokazující existenci služby webhostingu u konkurence, z něhož lze též doložit datum konce předplaceného období
  • je nutné uhradit roční poplatek za provoz webhostingu
  • počet dní zbývajícího předplaceného období u konkurence se počítá ode dne zaplacení objednávky u nás
  • maximální období zdarma jsou 2 roky
  • oprávněnost nároku na tuto akci posuzuje provozovatel a je oprávněn požadavek odmítnout v případě pochybností či nesrovnalostí

Doménu a webhosting lze převést k WEDOS bez výpadku a bez potíží.

Můžete také využít službu placeného přesunu stránek od konkurence, kdy přesun webových stránek a e-mailů zajistí naše zákaznická podpora.  

V případě, že se přesun nepodaří, tak nic neplatíte a platbu za objednaný hosting vám celou obratem vrátíme (pokud požádáte o zrušení v rámci Garance vrácení peněz).
Přesun k WEDOS se vyplatí.
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...
WEBHOSTING NoLimit
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měsíc s DPH)
Nejoblíbenější hosting v ČR!
Provozovatel - WEDOS Internet, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.

Vyhrajte iPhone 12 Pro!

Tipovací soutěž probíhá do 31. 8. 2021 !!!

Kupte si nový webhosting, VPS, WebSite nebo .EU doménu se slevou a vyhrajte Apple iPhone 12 Pro a dalších 100 cen!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací