Při přechodu od konkurence až 2 roky hostingu ZDARMA!

Webhosting LowCost

Určeno pro zkušené uživatele. Profesionálové nepotřebují žádné zbytečné parametry ani výkon navíc.

Nyní SLEVA !!! Použijte kupon: LOWCOSTCZK
33 Kč/měsíc
(52,03 Kč 39,93 Kč/měsíc s DPH)
Ládík agent

Nejlevnější profesionální řešení

Skutečný nízkonákladový webhosting na značkovém hardware.

Ideální
pro WordPress

Všechny potřebné parametry pro bezproblémový chod WordPress

Nejmodernější
hardware

Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu značkového serverového hardware!

„LowCost“ – Webhosting pro skutečné profesionály. Obsahuje vše co potřebujete pro provoz náročné webové stránky, ale nic navíc 🙂
Nyní SLEVA!
33 Kč
měsíčně bez DPH
Kupon: LOWCOSTCZK
39,93 Kč/měs. s DPH
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...

HPE Moonshot

Služba je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

45 výkonných serverů v jednom boxu o velikosti 4 a 1/3U. Každý server s konektivitou 2 x 10 Gbps do redundantních switchů. Konektivita celého boxu až 8 x 40 = 320 Gbps! Celkově až 450 serverů v jednom racku.
Jen a pouze NVMe SSD disky.

HP Hewlett Packard Enterprise
hpe moonshot
Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Ideální pro WordPress, Joomla, e-shopy ...

Dárky k webhostingu

Ke každé objednávce webhostingu LowCost si můžete vybrat dárek.

Vyzkoušejte nejoblíbenější český webhosting. Aktuálně provozujeme 107449 aktivních webhostingů NoLimit.

Potřebujete pomoci?

Naše zákaznická podpora je složená z lidí, které baví internetové technologie. Poskytne vám informace o službách, případně pomůže s objednávkou a s ovládáním služby přes zákaznickou administraci. Může vám pomoci při řešení fakturačních záležitostí.

Před tím než nás kontaktujete, prostudujte si naši znalostní bázi, v níž je většina dotazů a problémů řešena.

Podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu prostřednictvím chatu, e-mailu nebo kontaktního formuláře. Reakční doba je u běžných technických dotazů okamžitá, v případě složitějších problémů vám do 2 hodin odpoví technik. 

FAQ - nejčastější otázky

Zde máme detailní popis (krok za krokem) jak převést webhosting od jiného poskytovatele k nám. Bez výpadku a bez problémů.

U služby LowCost nejsou aliasy. Pokud potřebujete na jednom webhostingu používat více domén, tak doporučujeme NoLimit anebo WMS.

Nevíte, jaké jsou přesné rozdíly mezi webhostingem, virtuálním serverem (VPS) a dedikovaným serverem a nemůžete se rozhodnout, co z toho je lepší řešení pro provoz vašich stránek či jiné aplikace?

Chcete-li provozovat např. WWW stránky, dá se na to použít kterýkoliv z našich hostingových produktů – webhosting, VPS i dedikovaný server. Rozdíly mezi nimi jsou v možnostech, které nabízí, náročnosti správy, výkonu, míry sdílení serveru s dalšími zákazníky aj.

Více informací:

Potřebujete vyšší výkon?

Přejděte na NoLimit Extra. Získáte vyšší procesorový výkon, lepší parametry PHP, více místa pro databáze a e-maily. Součástí balíčku Extra je i denní zálohování a obnova ze zálohy zdarma.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací