Podporujeme migraci! Stěhujte se k WEDOS na jedno kliknutí

Přesun obsahu e-mailů od jednoho poskytovatele ke druhému se může zdát jako náročný a riskantní proces. Nikdo nechce o své uložené e-maily přijít a zároveň riskovat, že nějaký důležitý nedorazí.

Ve skutečnosti je to však jednoduché a bezpečné, protože e-maily se fakticky budou kopírovat. Ve výsledku pak budete mít e-maily jak u starého poskytovatele, tak i u nás. O tom kam budou chodit nové e-maily rozhoduje nasměrování domény. V klidu tak můžete využívat starého poskytovatele až dokud vše nebude překopírované. Navíc o žádné e-maily nepřijdete. I pokud byste si to rozmysleli*, tak vždy jde doménu nasměřovat zpět.
A co se stane pokud nebudete spokojení? Do 7 dnů máte možnost od služby odstoupit bez udání důvodu a my vám vrátíme peníze. Než nasměřujete doménu, tak se sami můžete přesvědčit o kolik je WEDOS rychlejší a stabilnější, bez toho aby to ovlivnilo vaše návštěvníky. Migrací tedy nic neriskujete. My víme že máme dobré služby a že u nás už zůstanete, a proto si to můžeme dovolit 😉

Postup migrace e-mailů

K migraci e-mailové schránky je nutné znát e-mailovou adresu, heslo a IMAP server (v případě že jej neznáte, kontaktujte svého poskytovatele, aby vám jej sdělil).

Chci migrovat také data databázi

Pro více informací ohledně migrace dat a databáze navštivte stránku Migrace webu zdarma na jedno kliknutí a pro detailní postup migrace od konkurence přejděte na kompletní návod jak přesunout e-maily od konkurencena 1 kliknutí.

Proč WEDOS plave proti proudu a nemusí zdražovat?

Asi vám neuniklo, že cena elektřiny se šplhá do nebe a všude okolo se zdražuje. Datacentra, kde mají poskytovatelé hostingových služeb své servery, spotřebovávají ohromné množství elektřiny a je to jeden z největších nákladů, ovšem není jediný. Datacentra pak tyto náklady přesouvají na poskytovatele hostingových služeb. Často ani netuší o kolik se jim v následujících měsících služba prodraží.

WEDOS tohle řešit nemusí. Provozujeme totiž dvě naše vlastní privátní datacentra, která už od začátku jsou postavená tak, abychom ušetřili právě na elektřině. Zdražení elektřiny sice pocítíme, ale nijak výrazně. Naše datacentra jsou o desítky procent úspornější, patříme také k jednomu z největších odběratelů značkových serverů od Hewlett Packard Enterprise, což se projeví na nižších pořizovacích nákladech. Máme vlastní optické trasy a infrastrukturu, o kterou se sami staráme. Nemusíme tak za řadu věcí platit třetím stranám. Lépe si také můžeme plánovat dlouhodobé výdaje.

Datacentrum WEDOS DC1
Datacentrum WEDOS DC2

10 důvodů proč se vyplatí mít e-maily u WEDOS

Přechod k WEDOS se vyplatí 😃

Aby se vám snáze přecházelo s webhostingem od konkurence k nám a nemrzelo vás nevyužité předplacené období, přidáme vám u webhostingu u nás navíc dobu zdarma, která odpovídá dvojnásobku zbývajícího období u konkurence.

Jak si zafixovat cenu .cz domény na 10 let

Neodmyslitelnou součástí webových stránek je i doména. Podle nás by měla být k webu ideálně zdarma, proto je také už od začátku prodáváme za naše nákupní ceny. Nicméně do budoucna nemůžeme garantovat, že je registr nezdraží, pak budeme muset zdražit také.

Naštěstí vy sami tomu jednoduše předejdete. Doménu .cz si totiž můžete zaregistrovat anebo prodloužit u WEODS až na 10 let. Pak se váš jakékoliv další zdražování netýká.

Pro .cz domény jsme navíc akreditovaným pětihvězdičkovým registrátorem, kterého CZ.NIC přímo doporučuje na svých stránkách. Dále máme akreditaci od nadnárodní organizace ICANN, která byla založena za účelem správy DNS systému, díky kterému funguje Internet tak, jak jej známe. Bez systému DNS bychom nemohli používat internetové domény.

Jsme jediný registrátor .cz domén v ČR, který má plný počet hvězdiček od CZ.NIC a zároveň mezinárodní ICANN akreditaci.

Potřebujete pomoc?

Naše zákaznická podpora je vždy připravena vám s přesunem webových stránek a e-mailů pomoci.

Provozovatel - WEDOS Internet, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací