Spustili jsme testovací provoz! Více informací » . Můžete již objednávat a testovat s námi. Tato dlouho očekávaná služba je v provozu.

WMS

Jednoduché jako webhosting, ale na vyhrazeném serveru (a v případě zájmu i dedikovaném) a s možnostmi administrátora. O výkon WMS se s nikým nedělíte! Výkon je vyhrazený pouze pro vás.

Bezkonkurenční nabídka!
od 530 Kč/měsíc
(641,30 Kč/měsíc s DPH)
Ládík robot

WMS – Webhosting Managed Server

WMS (Webhosting Managed Server) je zcela unikátní služba, kterou jsme vytvořili na základě požadavků stovek tisíc našich zákazníků. Kombinuje jednoduchost správy našeho sdíleného webhostingu NoLimit s výkonem dedikovaného serveru. 

WMS je víc, než obyčejný sdílený webhosting. WMS je víc, než obyčejný multihosting.  WMS je prostě WMS (Webshosting Managed Server).

Vyhrazený výkon, neomezený počet oddělených webů a databází. To pod naší správou a administrací.

Služba WMS je navržena jako rozhraní pro správu oddělených webhostingů, kterým sami přidělujete hardwarové prostředky (výkon serveru), jak uznáte za vhodné. Pokud budete chtít, můžete u nich provádět i individuální nastavení PHP (délka běhu skriptu nebo počty procesů…) a webserveru. Pro zjednodušenou správu je k dispozici i SFTP a do budoucna SSH.

Služba vychází z 23 let našich zkušeností s poskytováním hostingu. 

Představte si službu jednoduchou jako webhosting...
Přesně to je WMS...
Představte si službu jednoduchou jako webhosting, ale s vyhrazeným a garantovaným výkonem...
Přesně to je WMS...
Představte si službu jednoduchou jako webhosting, ale s vyhrazeným a garantovaným výkonem, pod naší správou, ale s právy administrátora pro vás...
Přesně to je WMS...
wms web

Pro nejnáročnější projekty

WMS je unikátní služba, která vám dává k dispozici jednoduché rozhraní pro vytváření neomezeného množství vlastních webhostingů NoLimit. K nim získáte i administrátorská práva, takže u nich můžete měnit individuální parametry a konfiguraci, jak se vám zlíbí.

 

WMS jsme připravili tak, aby se dalo dobře škálovat i pro vaše nejnáročnější projekty.

Oddělené webhostingy

Vytvořené webhostingy jsou zcela oddělené. Jeden tedy nemůže ovlivnit ostatní. Pokud máte více webů, tak pro každý si můžete zřídit vlastní webhosting a nemusíte se bát, že v případě napadení jednoho, by útočník získal přístup do dalších. Webhostingy lze navíc vytvářet i pro subdomény.

Rozhraní pro každý vytvořený webhosting je téměř identické jako u služby NoLimit. S tím rozdílem, že zde máte k dispozici daleko více možností nastavení. Můžete si například nastavit jiné parametry PHP a webserveru.

Každý vytvořený webhosting na WMS má v základním nastavení stejné parametry jako běžný NoLimit. Pokud vám to vyhovuje, není třeba nic měnit. Pokud chcete, tak si můžete nastavit prakticky cokoliv. Výkon je vyhrazený pro vás, a tak nejste limitováni ničím jiným, než výkonem, který si zakoupíte.

E-mail je samostatně

E-maily se nezapočítávají do zakoupených prostředků. Neubírají vám prostor na disku ani nezatěžují procesor. Podobně jako u NoLimit jsou na našich vyhrazených a odladěných mailserverech, kde se o ně staráme my.

K celé službě WMS získáte automaticky 5 GB prostoru pro e-maily. Můžete si vytvořit tolik schránek, kolik uznáte za vhodné. Další prostor je možné si dokoupit formou příplatkové služby a to až do velikosti 100 GB nebo více. Do budoucna budeme nabízet i větší prostor.

Své e-maily si můžete stáhnout prostřednictvím všech oblíbených e-mailových klientů anebo k nim přistupovat on-line přes naše webové rozhraní.

Společná databáze

Databáze se vytváří samostatně nad úrovni jednotlivých webhostingů. Je jen na Vás, jak toho využijete. Můžete si pro každý webhosting vytvořit vlastní anebo jednu sdílet pro více webů.

Nezapomínejte, že hardwarové prostředky jsou vyhrazené jen pro Vás, takže pokud potřebujete v databázi něco přepočítávat i několik hodin, je to jen na Vás.

Řešení master-slave. Databáze jsou spuštěny na různých serverech ve 2 kopiích. Jedna z nich je používaná pro čtení/ zápis a synchronizuje se záložním databázovým serverem. V případě potřeby je možné obratem přepnout na záložní databázový server. Výkon databázového serveru je vyhrazený pro Vás. Díky tomu je  rychlejší než u běžného NoLimit a vhodný i pro opravdu extrémně náročné projekty.

Velikost databáze není omezena. Jste omezeni jen tím, co si zakoupíte…

Individuální nastavení

Na rozdíl od NoLimit padla většina omezení. Chcete třeba prodloužit běh skriptu na 1800 vteřin (nebo ještě déle), abyste mohli parsovat stovky megabajtů velké soubory? Tak to s WMS není problém. Parametry max_execution_time, memory_limit a post_max_size se dají měnit dle libosti.

Potřebujete jen prostor pro odkládání obrázků a souborů, z kterých budou čerpat ostatní webhostingy? Stačí si nastavit počet spojení na webserveru pro daný webhosting třeba na 300.

Potřebujete několik TB dat? S WMS to není problém. Co si zakoupíte, tak to máte k dispozici. Nejste limitováni ničím. 

Proxy server k WMS

Ke každému WMS získáte i možnost využít náš proxy server. Ten cachuje statický obsah a šetří tak Vámi zakoupený výkon. Pokud Vaše skripty umí dobře cachovat, tak i nejnižší varianta WMS utáhne obrovskou návštěvnost. Proxy servery poskytujeme zdarma k našemu sdílenému webhostingu NoLimit a někteří zákazníci díky nim mají i stovky tisíc návštěv za den.

Sami se můžete rozhodnout, zda-li chcete u jednotlivých webhostingů náš proxy server používat. V administraci lze vypnout a znovu zapnout.

Proxy servery se také postarají o bezvýpadkový provoz v případě, že bude nutné přemigrovat vaše WMS na jiný fyzický server. Do budoucna budou umět rozdělit i zátěž mezi více WM.

Specializované WMS

Pokud budete chtít, tak si WMS můžete zřídit čistě jako webserver anebo jako databázový server. Takovéto WMS bude všechen svůj vyhrazený výkon používat jen pro daný účel. Můžete tak mít jeden fyzický server pro webserver a jeden samostatný fyzický server pro databázi. Fyzických serverů ve skutečnosti můžete zakoupit neomezeně a výkon tak škálovat dle potřeby.

Díky této unikátní možnosti, zřídit specializované WMS, získáte příležitost používat například stovky GB velké databáze.

Tyto databáze si budete moct napojit na jinou službu WMS anebo třeba na běžný NoLimit.

Tipovací soutěž o Apple iPhone 12 Pro a dalších 100 cen!

HPE Moonshot

Služba je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

45 výkonných serverů v jednom boxu o velikosti 4 a 1/3U. Každý server s konektivitou 2 x 10 Gbps do redundantních switchů. Konektivita celého boxu až 8 x 40 = 320 Gbps! Celkově až 450 serverů v jednom racku.
Jen a pouze NVMe SSD disky.

HP Hewlett Packard Enterprise
hpe moonshot
wms parametry

Zvolte si požadovanou velikost RAM a diskový prostor (100% SSD)

Pouze vyhrazený hardware na super rychlých serverech, včetně možnosti koupit si výkon celého fyzického serveru – CPU 3,4 GHz s boost 3,8 GHz, 1TB NVMe SSD, 60 GB RAM (část RAM je potřebná pro běh serveru) a to včetně 1 Gbps konektivity. Fyzické servery jsou připojené 2 x 10 Gbps.

Již brzy budeme nabízet až 16 TB diskového prostoru na SSD a případně další diskový prostor jako další úložiště.

Serverové prostředky pro webhostingový server

1 vyhrazené vlákno fyzického CPU
3,4 (turbo až 3,8) GHz, max. 7 vláken jen pro vás
1 - 7
166 Kč/měsíc
(200,86 Kč/měs. s DPH)
1 GB RAM
vždy vyhrazená
8GB - 56 GB
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měs. s DPH)
1 GB SSD
SSD (RAW), do budoucna až několik TB, vždy vyhrazený
50GB - 1000 GB
2 Kč/měsíc
(2,42 Kč/měs. s DPH)

Serverové prostředky pro databázový server

1 vyhrazené vlákno fyzického CPU
3,4 (turbo až 3,8) GHz, max. 7 vláken jen pro vás
1 - 7
166 Kč/měsíc
(200,86 Kč/měs. s DPH)
1 GB RAM
vždy vyhrazená
8GB - 56 GB
33 Kč/měsíc
(39,93 Kč/měs. s DPH)
1 GB SSD
SSD (RAW), do budoucna až několik TB, vždy vyhrazený
50GB - 1000 GB
2 Kč/měsíc
(2,42 Kč/měs. s DPH)

Ceny uvedeny za 1 měsíc při platbě na rok, při měsíční fakturaci příplatek 10%. 

Proč zvolit WEDOS WMS?

Pokud jste spokojeni s webhostingem NoLimit, ale chybí vám vyhrazený výkon nebo některé možnosti nastavení (individuální parametry PHP), tak WEDOS WMS je služba přesně pro vás.

Vyhrazený
výkon

WMS poskytujeme pouze s vyhrazeným výkonem fyzického serveru, o který se s nikým nedělíte.

O správu
se staráme my

Pokud zvládnete správu našeho webhostingu NoLimit, zvládnete ovládnout i sílu WMS. Aktualizace, bezpečnost, zálohy, údržba - to vše je v naší režii.

Webserver
Databáze

WMS můžete pořídit i jako čistě webserver anebo databázový server. Je jen na vás kolik vyhrazeného výkonu si zakoupíte pro kterou část.

Již od
530 Kč
měsíčně bez DPH
641,30 Kč/měs. s DPH

Dárky k WMS

Ke každé objednávce služby WMS si můžete vybrat dárek.

Potřebujete pomoci?

Naše zákaznická podpora je složená z lidí, které baví internetové technologie. Poskytne vám informace o službách, případně pomůže s objednávkou a s ovládáním služby přes zákaznickou administraci. Může vám pomoci při řešení fakturačních záležitostí. Předtím než nás kontaktujete, prostudujte si naši znalostní bázi, v níž je většina dotazů a problémů řešena.

Podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu prostřednictvím chatu, e-mailu nebo kontaktního formuláře. Reakční doba je u běžných technických dotazů okamžitá, v případě složitějších problémů vám do 2 hodin odpoví technik.

FAQ - nejčastější otázky

WMS (Webhosting Managed Server) Kombinuje jednoduchost správy našeho sdíleného webhostingu NoLimit s vyhrazeným výkonem dedikovaného serveru. 

K dispozici je jednoduché rozhraní pro vytváření neomezeného množství vlastních webhostingů NoLimit. K nim získáte i administrátorská práva, takže u nich můžete měnit individuální parametry a konfiguraci, jak se vám zlíbí.

Nevíte, jaké jsou přesné rozdíly mezi webhostingem, virtuálním serverem (VPS) a dedikovaným serverem a nemůžete se rozhodnout, co z toho je lepší řešení pro provoz vašich stránek či jiné aplikace?

Chcete-li provozovat např. WWW stránky, dá se na to použít kterýkoliv z našich hostingových produktů – webhosting, VPS i dedikovaný server. Rozdíly mezi nimi jsou v možnostech, které nabízí, náročnosti správy, výkonu, míry sdílení serveru s dalšími zákazníky aj.

Srovnání – webhosting – WMS – VPS – dedikovaný server » 

Vyzkoušejte novou službu WMS.
Ládík raketa

AKCE!

Kupte si .EU Doménu na 10 let za 290 Kč bez DPH a vyhrajte iPhone 12 Pro!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací