WMS - Navýšení počtu požadavků odbavených proxy

U WMS je k v základu až 5 milionů požadavků odbavených proxy zdarma. Jako příplatkovou službu lze tento počet navýšit po 1 milionu požadavků.

WMS mají v základu až 5 milionů požadavků odbavených proxy cache zdarma.

Pokud zákazník potřebuje více než 5 mil. požadavků, je k dispozici příplatková služba „navýšení počtu požadavků odbavených proxy„. Aktivací tohoto rozšíření navýšíte počet požadavků odbavených přes proxy cache o 1 mil. vynásobený zvoleným počtem rozšíření.

Příplatkovou službu lze aktivovat či změnit množství v zákaznické administraci v detailu WMS (Příplatkové služby / rozšíření).

Ceník

  • Navýšení počtu požadavků odbavených proxy o 1 milion / měsíc 27 Kč/měs. / 32,67 Kč/měs.

Uvedené ceny jsou bez DPH / s DPH 21%.

Vyzkoušejte novou službu WMS.

HPE Moonshot

Služba je provozovaná na značkových serverech HPE Moonshot, které jsou společností Hewlett Packard Enterprise vyvíjené speciálně pro obří cloudová řešení.

45 výkonných serverů v jednom boxu o velikosti 4 a 1/3U. Každý server s konektivitou 2 x 10 Gbps do redundantních switchů. Konektivita celého boxu až 8 x 40 = 320 Gbps! Celkově až 450 serverů v jednom racku.
Jen a pouze NVMe SSD disky.

HP Hewlett Packard Enterprise
hpe moonshot

Vyhrajte iPhone 12 Pro!

Tipovací soutěž probíhá do 31. 8. 2021 !!!

Kupte si nový webhosting, VPS, WebSite nebo .EU doménu se slevou a vyhrajte Apple iPhone 12 Pro a dalších 100 cen!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací