Podporujeme migraci! Stěhujte se k WEDOS na jedno kliknutí

Přesun webu a e-mailů od jednoho poskytovatele ke druhému se může zdát jako náročný a riskantní proces. Nikdo nechce riskovat, že web několik minut nepojede nebo že nějaký důležitý e-mail nedorazí.
Ve skutečnosti je to však jednoduché a bezpečné, protože web i e-mailové schránky se nejdříve zkopírují. O tom odkud se web bude zobrazovat a kam budou chodit e-maily rozhoduje až nasměrování domény.
A co se stane pokud nebudete spokojení? Do 7 dnů máte možnost od služby odstoupit bez udání důvodu a my vám vrátíme peníze. Než nasměřujete doménu, tak se sami můžete přesvědčit o kolik je WEDOS rychlejší a stabilnější, bez toho aby to ovlivnilo vaše návštěvníky. Migrací tedy nic neriskujete. My víme že máme dobré služby a že u nás už zůstanete, a proto si to můžeme dovolit 😉

Postup migrace dat a databáze

K migraci webu je nutné znát FTP server, login FTP účtu, heslo FTP účtu a jiné (v případě že tyto údaje neznáte, kontaktujte svého poskytovatele, aby vám je sdělil).

Postup migrace e-mailů

K migraci e-mailové schránky je nutné znát e-mailovou adresu, heslo a IMAP server (v případě že jej neznáte, kontaktujte svého poskytovatele, aby vám jej sdělil).

Webhosting NoLimit

Nejoblíbenější webhosting v Česku. Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! „NoLimit“ ideální pro WordPress.

Nejoblíbenější
webhosting

Nejprodávanější webhosting v ČR v letech 2011 - 2021. Provozujeme přes 110 000 webhostingů.

Ideální
pro WordPress

Nejpoužívanější webhosting pro weby na WordPress v České republice!

Nejmodernější
hardware

Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Nonstop zákaznická podpora 24/7.

„NoLimit“ – profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.
SUPER CENA!
68,80 Kč
měsíčně bez DPH
83,25 Kč/měs. s DPH

Potřebujete pomoc? Nevíte si s něčím rady?

My vás zachráníme 🙂 S přesunem webu a e-mailů vám rádi pomůžeme. 

Zákaznická podpora je k dispozici NONSTOP 24/7 – ve dne i v noci, v pracovní dny, o víkendech a svátcích.

Nezdražujeme. Plaveme proti proudu!

Asi vám neuniklo, že cena elektřiny se šplhá do nebe a všude okolo se zdražuje. Datacentra, kde mají poskytovatelé hostingových služeb své servery, spotřebovávají ohromné množství elektřiny a je to jeden z největších nákladů, ovšem není jediný. Datacentra pak tyto náklady přesouvají na poskytovatele hostingových služeb. Často ani netuší o kolik se jim v následujících měsících služba prodraží.

WEDOS tohle řešit nemusí. Provozujeme totiž dvě naše vlastní privátní datacentra, která už od začátku jsou postavená tak, abychom ušetřili právě na elektřině. Zdražení elektřiny sice pocítíme, ale nijak výrazně. Naše datacentra jsou o desítky procent úspornější, patříme také k jednomu z největších odběratelů značkových serverů od Hewlett Packard Enterprise, což se projeví na nižších pořizovacích nákladech. Máme vlastní optické trasy a infrastrukturu, o kterou se sami staráme. Nemusíme tak za řadu věcí platit třetím stranám. Lépe si také můžeme plánovat dlouhodobé výdaje.

Datacentrum WEDOS DC1
Datacentrum WEDOS DC2

Zafixujte si cenu.CZ domény na 10 let!

WEDOS je největší poskytovatel webhostingových služeb v ČR. Jen webů na českých doménách je u nás více než u tří následujících konkurentů dohromady. Navíc víme jak přežít následující krizi. My jsme na té poslední totiž vyrostli a kompletně změnili trh. Když lidé potřebují kvalitní služby a ještě ušetřit, tak jdou k nám.

Jak si zafixovat cenu .CZ domény na 10 let

Neodmyslitelnou součástí webových stránek je i doména. Podle nás by měla být k webu ideálně zdarma, proto je také už od začátku prodáváme za naše nákupní ceny. Nicméně do budoucna nemůžeme garantovat, že je registr nezdraží, pak budeme muset zdražit také.

Naštěstí vy sami tomu jednoduše předejdete. Doménu .CZ si totiž můžete zaregistrovat anebo prodloužit u WEDOS až na 10 let. Pak se váš jakékoliv další zdražování netýká.

Zafixujte si cenu nové .CZ domény na 10 let

Garance nejnižší ceny! Ročně jen 145 Kč bez DPH.

Přestěhujte své .CZ domény k WEDOS ZDARMA a bez výpadku!

Ušetřete! Převeďte své .CZ domény k WEDOS ZDARMA a následně si cenu zafixujte až na 10 let.

Pro .CZ domény jsme navíc akreditovaným pětihvězdičkovým registrátorem, kterého CZ.NIC přímo doporučuje na svých stránkách. Dále máme akreditaci od nadnárodní organizace ICANN, která byla založena za účelem správy DNS systému, díky kterému funguje Internet tak, jak jej známe. Bez systému DNS bychom nemohli používat internetové domény.

Jsme jediný registrátor .CZ domén v ČR, který má plný počet hvězdiček od CZ.NIC a zároveň mezinárodní ICANN akreditaci.

certifikovaný registrátor CZ domén
Počet .cz domén hostovaných u 10 největších společností dle oficiálních statistik CZ.NIC k 26.10.2021
doména cz
icann akreditovaný registrátor
Provozovatel - WEDOS Internet, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací